Odběry v těhotenství

Vyšetření toxoplasmózy v těhotenství není povinné, pouze doporučené. Zdaleka ne všichni gynekologové jej tedy nabízejí.

Z mojí klinické praxe mám ověřeno, že včasný screening (ideálně ještě před otěhotněním či v 1.trimestru těhotenství) je velmi efektivní v časném záchytu nákazy toxoplasmózou. Dává prostor k zahájení léčby a zlepšuje prognózu těhotenství. Podstatné ale je, aby byl výsledek screeningu dobře vyhodnocen, což právě u těhotných nebývá vždy jednoduché. A právě proto jsem tu.

Pokud by některá z těhotných (či těhotenství plánujících) čtenářek měla zájem o zajištění odběrů na toxoplasmózu v rámci prevence vrozených nákaz, můžete se na mne obrátit přes stránky našeho nového webového projektu, který je zaměřen na infekční onemocnění v těhotenství a sestavování individuálního screeningu a doporučení k prevenci infekcí ohrožujících plod (www.tehotenstvi-infekce.cz ).

Odběry nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění, ale díky projektu jsme získali výhodné ceny. Výsledky máme k dispozici do 2 pracovních dnů. Zajistíme vyšetření a samozřejmě výsledky doprovodíme komentářem, vysvětlíme co znamenají a doporučíme další postup. To vše v zabezpečeném komunikačním prostředí FetView.

Odběry poptávejte formou zadání dotazu zde.

Ceník vyšetření pak naleznete zde.

Na webu najdete i mnoho článků, informací, je zde i možnost zeptat se na jiné infekce, které mohou ovlivnit vývoj plodu v těhotenství.

  1. Bez komentáře.
(nebude publikováno)
Zadejte prosím nasledující kód
OK
  1. Bez odkazů.