O webu

Vítejte… aneb všechno, co jste kdy chtěli vědět o toxoplasmóze, ale báli jste se zeptat :-)

Vítám Vás na mém novém informačním blogu:)

A proč vůbec tento blog?

Při své práci se setkávám s pacienty, kteří řeší problematiku toxoplasmózy a naráží na velmi špatnou informovanost o tomto tématu jak ze strany různých internetových odkazů, tak bohužel i od profesionálů. Často se jedná o vyložené desinformace ( a téměř vždy směrem negativním ), což zejména budoucím maminkám na klidu zrovna nepřidá…

Informací na internetu je spousta, avšak ne všechny lze považovat za přínosné a ty kvalitní jsou zase psány v medicínské terminologii, kterou není někdy snadné rozluštit a dobře interpretovat. Proto jsem se rozhodla být Vaším průvodcem v této “džungli” a pomoci Vám trochu se zorientovat na poli působnosti našeho parazita:)

A nejen toxoplasmóza Vás může v těhotenství vystrašit!

Po víc než 10 letech práce s těhotnými pacientkami jsem se rozhodla své informační aktivity rozšířit i o další infekční onemocnění, která mohou narušit vývoj plodu a se kterými se v praxi nejvíce setkávám. Mohu Vám nyní nabídnout náš nový projekt, který se přímo na tuto problematiku zaměřuje. Najdete zde mnoho článků, je zde možnost položit dotaz, kdo by měl zájem, může si sjednat osobní konzultaci, zajišťujeme i odběry. Poskytneme interpretaci výsledků vyšetření, poradíme co a jak, uklidňujeme budoucí maminky.

Ostatně posuďte sami: www.tehotenstvi-infekce.cz